Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

od kogo ke sum bremena?? :\

Дискусија во 'Канта' започната од mimi515, 14 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mimi515

  mimi515 Активен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Znaci vaka....Imav sex trojka i jas samo bev zensko...i sega mislam deka dvajcata svrija vo mene...i ako ostanam bremena...od kogo ke bidaam? :\
   
 2. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.276
  Од тој од доле што бил.
  Од тој горе помали се шансите.
   
  На Peperutka90 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
  :tmi: :rofl: :puke: еваааааааааааааааа...........................
  Пола пола ќе биде.Срамота!

  Од тој од доле :D
   
 4. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.887
  Можно е да се близнаци, едното од едниот, другото од другиот. Провери си за секој случај.
   
  На Peperutka90 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.907
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Арно ти рече Лов3 иди провери се може се близнаци |( |( Божеее незнаеш дали да се смееш или да плачиш
   
 6. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  9.697
  Допаѓања:
  57.273
  Пол:
  Женски
  Зашто ми мириса на ѓубре?
  Мхм, мхм.... Канта, канта.... :tmi:
   
 7. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.508
  Дај бришете вакви глупости, незнам кој имал слободно време да отвора јузер за да се зае*ава со вакви девијации на сериозна тема... и ич не е кул, дури не е ни за сеир..
   
 8. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.304
  Допаѓања:
  4.538
  + ако се близнаци (едно од едниот другото од другиот) ке имаш две алиментации, кој е како тебе, :rofl: :rofl:
  а бе машта ради свашта особено на мали години,... а Ти злато да не ги најде порничите на мама и тато, па ти светна прашањето? нели? :D :D
   
 9. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.149
  Допаѓања:
  38.689
  Пол:
  Женски
  од баба ми !
   
 10. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.215
  Допаѓања:
  3.621
  Одговорот е едноставен.
  Треба да имаш секс со уште еден маж и да сврши во тебе!
  Тогаш дојди на форумов, отвори нова тема и прашај пак.
   
 11. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.907
  Пол:
  Женски
  Леле дај ставете клуч на темата, девојкава да има памет немала да се е*е со двајца, па да бара совет ако остане бремена од кој да е детето |( Е од вакви не ја бива држава Пу :puke:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.