1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Odmazdata cel ili povtorno vrakanje od pocetok?

Дискусија во 'Канта' започната од babaDara, 4 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. babaDara

  babaDara Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  622
  Пол:
  Женски
  Dali sakate da se odmazdite? Dali ne spiete so edno oko dodeka odmazdata celosno ne e zavrsena? kakvi sredstva ke upotrebite za da se odmazdite?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Веќе е дискутирано за одмазда. Еве линк psihologija/odmazda-t1297/
  Темава ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.