1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ohrid calling

Дискусија во 'Музика' започната од Dream-Girl, 18 август 2019.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl • The insomniac dreamer • Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  14.695
  Допаѓања:
  145.746
  Пол:
  Женски
  Веќе неколку години по ред се организира фестивалот Ohrid calling. Ова може да биде тема каде што ќе се дискутира се во врска со него. Кој ќе настапува, како сте задоволни од организацијата, како се одвивало и слично.

  Може и да споделите искуства од претходните години кога се организирало, може да му се најде на некој што ќе сака да оди следна година. :)
   
 2. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  Najdobriot nastan muzicki vo Makedonija zaedno so Skopskiot
   
 3. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.386
  Допаѓања:
  8.669
  Пол:
  Женски
  Не сум била. Но, сакам да одам. Ќе се одржи оваа година?