1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

omileni pesni

Дискусија во 'Канта' започната од misperfekt, 13 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. misperfekt

  misperfekt Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2013
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  31
  rap rok ili kafanski pesni dajte nekoj predlog
   
 2. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.304
  Допаѓања:
  16.751
  Штракни таму кај шо пишува ФОРУМ и иди надоле со маусо и ќе најдеш едно пишува МУЗИКА штракни на тоа и гледај. Ааа..тешко ли е?
   
  На Lov3, misperfekt, ocila и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
 4. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  На misperfekt му/ѝ се допаѓа ова.
 5. misperfekt

  misperfekt Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2013
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  31
  се извинувам нова сум овде а секој почнува од некаде
   
  На feminium му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.