babylove овошни кашички

One Direction

Дискусија во 'Канта' започната од stefyle, 14 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefyle

  stefyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Што мислите за британскиот машки бенд One Direction?! :inlove: Или можеби веќе сте Directioner !? :$ Можеби пак не ги ни познавате затоа и ја направив оваа тема ! се надевам дека ќе ви се допадне нивната музика а пред се и изгледот ! :emo: :rock: :D

  Ги обожувам !


  http://www.youtube.com/watch?v=QJO3ROT-A4E

  http://www.youtube.com/watch?v=Y1xs_xPb ... ure=relmfu

  http://www.youtube.com/watch?v=nvfejaHz ... ure=relmfu
   

  Прикачени фајлови:

  На Loss му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.004
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.