1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

One Direction

Дискусија во 'Канта' започната од Lily52, 2 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lily52

  Lily52 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  36
  Мојата најомилена групаа....Оне Директион ....

  Кој ви е Најомилен Во групата.. На мене Хери :* :*
  Позз до ситее :D :D :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.042
  Допаѓања:
  55.875
  Пол:
  Женски
  Секоја тема треба да биде поставена во соодветната категорија.

  Не отворајте дупли теми. Пред да отворите одредена тема, прегледајте ги соодветните категории и искористетете го пребарувањето на форумот (се наоѓа најгоре десно).

  grupi-i-izveduvaci/eden-pravec-one-direction-t10248/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.