1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Online-Колумни

Дискусија во 'Барање работа' започната од miss-glamorous, 28 април 2011.

 1. miss-glamorous

  miss-glamorous Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Би сакала да пишувам online колумна на некоја веб страна, па би сакала да ми кажете дали некој има такво искуство и да ми дадете предлози за која веб страна би можела да пишувам. Сакам да ги инспирирам луѓето како и да им дадам подршка и пронаоѓање во тоа што би го пишувала. Би обработувала секојдневни теми, искуства и совети. Ви благодарам однапред.
   
 2. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  8.067
  Допаѓања:
  72.360
  Пол:
  Женски
 3. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.098
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски