1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

online shoping

Дискусија во 'Канта' започната од karceska, 1 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. karceska

  karceska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Zdravo, jas prv pat se priklucuvam na Femina Forumov. Ne mozev da ja najdam temava pa reshiv da ja otvoram.Me interesira dali nekoja od Vas dosega ima kupeno neshto online, shto bilo toa i dali ste zadovolni, vo smisla dali imate doverba vo takviot nacin na prodazba?
  Vi blagodaram.
   
 2. sweet-cherry

  sweet-cherry Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  3.343
  Допаѓања:
  26.976
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.