Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

online shopping

Дискусија во 'Канта' започната од MilaTrendova, 25 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MilaTrendova

  MilaTrendova Нов член

  Се зачлени на:
  25 декември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  http://www.macaron.mk/

  Пред неколку дена го видов сајтот но, не бев сигурна. Што мислите вие? Дали некој го има користено?
   
 2. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.466
  Допаѓања:
  73.339
  Пол:
  Женски
 3. Thallia

  Thallia Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2013
  Пораки:
  2.805
  Допаѓања:
  18.788
  Има цела тема за онлајн шопинг
  moda-i-stil/onlajn-soping-t2097/

  Проверете пред да отворите нова тема!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.