1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Open Festival-Струмица

Дискусија во 'Слободно време' започната од ceca-1, 16 август 2012.

  1. Winter Lady

    Winter Lady Популарен член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2015
    Пораки:
    3.421
    Допаѓања:
    26.046
    Пол:
    Женски
    Ромео Бланко да , Маид како беше ? и Петар Грашо ?
    еве некоја слика CAM04542.jpg CAM04548.jpg CAM04564.jpg CAM04576.jpg CAM04573.jpg CAM04549.jpg
     
  2. MysteryMan23

    MysteryMan23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2015
    Пораки:
    106
    Допаѓања:
    222
    Пол:
    Машки
     
    На ivona48 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Winter Lady

    Winter Lady Популарен член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2015
    Пораки:
    3.421
    Допаѓања:
    26.046
    Пол:
    Женски
    @MysteryMan23 Петар Грашо и Маид како беа ?
     
  4. MysteryMan23

    MysteryMan23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2015
    Пораки:
    106
    Допаѓања:
    222
    Пол:
    Машки
    Маид ја направи интересна а Петар беше малку досаден.. :P
     
  5. Winter Lady

    Winter Lady Популарен член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2015
    Пораки:
    3.421
    Допаѓања:
    26.046
    Пол:
    Женски
    Пуу бе како пропуштив.И во сабота беше интересно иако Харис не направи атмосфера.
     
  6. Jenniffer

    Jenniffer Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2013
    Пораки:
    2.375
    Допаѓања:
    7.415
    Пол:
    Женски
    Во петок беше добро на Слаткар, малку досадно беше на оваа Даниела а на крај дј ми беше прејак.
    Во саботата на тропико исто така си поминав добро, не ги знаев баш песните ама имаше добра атмосфера, диџејот пак си беше прејак. Истото си е, пиво прскање, косите утоп мокри, мирисаш целата на пиво, нозете ти се лом..
    А во недела Маид свака му част на човекот, ги крена сите на нозе, така бевме запспани од Петар. :D
    На Ромео за малку сакав да си одам, за среќа ме разубедија да останам. Прскаа со пиво, лом бев целата, другарката со лименка по око ја погодија, еден скоро пола пиво ми истури врз нозете, имав малку креон и целата станав лом, како некоја панда. Па на крај и дожд заврна, фала богу издржа да не заврне додека траеше уште фестивалот..

    Оваа година слаб избор имаа, ама сепак не беше толку лошо колку што очекував.
     
  7. Winter Lady

    Winter Lady Популарен член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2015
    Пораки:
    3.421
    Допаѓања:
    26.046
    Пол:
    Женски
    Струмичанка си ? Петокот не беше интересно , саботата Харис ме разочара имаше атмосфера ама не до толку како што очекував ,плус луѓетпо не му ги знаеја песните , диџејот да супер беше , и во саботата и синока , штета што го пропуштив најомилениот Маид пуу бе ;(:@:@:@ којзнае каков бил кул облечен ниедна слика немам видено од него , кој знае како ги има видеата во живо нека пушти линк. Маид си е срцка бе нормално дека ке растури од колку пееше до колку ? И што му направи на тој несмасниот што те полил со пиво ? имаше такви лудаци и во моето друшто имаше такви што се прскаа па со една и се закачивме хахаха , дождот веке после 4 беше.Во саботата имаше повеке народ од синока.
     
  8. Natee2

    Natee2 Активен член

    Се зачлени на:
    2 август 2015
    Пораки:
    50
    Допаѓања:
    108
    Пол:
    Женски
    Во петокот беше јако на Слаткар и на дј..Во сабота на Тропико беше добро,на Харис не ми се допадна..Но,синоќа на Маид беше прејакоооо,и на dj Romeo Blanco :)
     
  9. nati44

    nati44 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 декември 2012
    Пораки:
    777
    Допаѓања:
    545
    Во петокот беше добро Слаткар добро не загреа но после Mossel растури, штета што не можев до крај да останам издрогирани и пијаници еден куп во публика (facepalm). Саботата Тропико беа добри, Харис и Том не ги гледав. А последниот ден беше најдобар, Маид направи најдобра атмосфера до сега, енергија невидена, буквално сите ги крена на нозе. Човекот е кул, си ја знае работата, ужива тој и ти со него. А за Romeo Blanco немам зборови! Ептен беше јако. На Струмица и требаше малку Tomorrowland. :l:
     
    На MysteryMan23 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Angelina11

    Angelina11 Активен член

    Се зачлени на:
    11 август 2015
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    1
    Пол:
    Женски
    На Слаткар,Маид и Ромео најкул беше :D:D:D