1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

oralen sex

Дискусија во 'Канта' започната од Melanija88, 30 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Melanija88

  Melanija88 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Me interesira kako otkako ke go zadovolam oralno da ne svrsuva vo ili na mene? p.s. nova sum :)
   
  На zivo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  11.928
  Пол:
  Женски
  пред да отвараш нови теми разгледај малце, имаш цела тема за ова seks/oralen-seks-t85/ :)
   
  На Summerlover и zivo им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.