1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Oslabete na zdrav nacin i bez gladuvanje

Дискусија во 'Канта' започната од 105-ka, 29 декември 2009.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 105-ka

  105-ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  МИСЛЕЊЕТО Е ИЗБРИШАНО ОД МОДЕРАТОР
  Нарушена е точка 5.5 од правилата на форумот. Корисникот е опоменат.

  Користењето на форумот како место за реклама е забрането.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.