1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Osvetluvanje na kosa

Дискусија во 'Канта' започната од jennna, 7 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jennna

  jennna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Imam crna farbana kosa...Moze li nekoj da mi pomogne i da mi kaze posto li nekoj nacin da ja osvetlam so neso ama prirodno..? A i slusnav deka moze da mi ja isperat na frizer znaete li kolku i kadE?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.