1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pоденденски подарок за вашиот сопруг или дечко

Дискусија во 'Канта' започната од BrightEye, 10 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BrightEye

  BrightEye Активен член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  7
  Hова сум во форумот не знам дали оваа тема егзистира и не знаев баш каде треба ова тема да ја отворам,се одлучив за тука,ако сум згрешила ги молам администраторите да ја ставаат темата таму каде што треба или па ако ја има во форумот нека ја избришат :$..

  Mе интересира какви подароци сте им купиле на вашите мажи , дечковци , до сега , и дали сте им правиле некакви изненадувања,бидејки маж ми уште малце има роденден , некоја ваша идеа може да ми помогне многу.. :)

  благодарам однапред
  позз..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.479
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.