Parfem od Avon- Sovet od Vas ...

Дискусија во 'Канта' започната од Cyrus, 4 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cyrus

  Cyrus Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Dali nekoja od Vas dami go ima poracano do sega maskiot parfem Destination- grand canyon, se dvoumam dali da go poklonam na nekogo, dali znae nekoja od Vas dali e dobar izbor ??
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.890
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема :)
  еве повели

  http://forum.femina.mk/threads/Парфеми-од-avon.636/
   
  На Cyrus му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Kate41

  Kate41 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 март 2016
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2.217
  Пол:
  Женски
  За тој незнам ама ти го препорачувам elite gentleman :)
   
  На Cyrus му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Cyrus

  Cyrus Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
 5. Cyrus

  Cyrus Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Ke go pobaram vo katalogot, ti blagodaram :)
   
  На Kate41 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.662
  Допаѓања:
  7.598
  Пол:
  Женски
  http://forum.femina.mk/threads/Авон-и-нивната-козметика.10758/page-125#post-2412104
  Има веќе ваква тема, следен пат ко ќе сакаш да прашаш нешто пишувај таму.
  Инаку парфемот го имам мириснато и многу е убав. Најдобриот парфем од Авон, барем според мене. Нема да згрешиш.
   
  На buba4e89 и Nausicaa им се допаѓа ова.
 7. Cyrus

  Cyrus Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Blagodaram za sovetot :)
   
  На eloves му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.