1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Payoner

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Nuny, 6 април 2018.

 1. Nuny

  Nuny Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  182
  Пол:
  Женски
  Девојки кажете ми како да нарачам пауонер картичка?