1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pazuvi

Дискусија во 'Канта' започната од martina-srcus, 19 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  dali ve vozbuduva koga partnerot ve lize pod pazuvi ili popoznata vo narodot kako miska.
  mene toa me izluduva neznam zosto no toa mi e navistina najakata erogena zona pa me interesira dali i vas vi se dopaga toa dodeka vodite ljubov so partnerot dali sakate da ve baknuva i lize pod pazuvite.
   
 2. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  170
  Ајјјјј за вакво нешто прв пат слушам :tmi:
   
 3. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  sakas da kazes deka tebe voopsto ne te pali toj del od teloto ili ne si probala da vidis kolku e ok koga nekoj te paknuva nezno pod pazuvite
   
 4. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  Добро бе девојче, те искритикувале девојките во темата мастурбација и ти наместо да се чукнеш во главата, оп нова тема... Па и насловот и е доџе ми да вриснем!!!!!!! Што сакаш со тоа да постигнеш не знам????????
  А впрочем и темата не остава простор за дискусија... освен ДА и НЕ одговори.
   
 5. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  ^^ А кој оргазам го доживува кога става стик или рол он под пазувите :D така ја дразни што просто полудува :x
   
  На relax08 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  ok od kade da pocnam najdobro od pocetok najprvo za naslovot zarem e nepristoen ili ? ako gi razgledas drugite naslovi na temata ke svatis deka ova e najpristoen naslov zamisli tema kade sakas da ti svrsat ili da ne nabrojuvam uste par temi koi se totalna glupost a ovaa tema moze da potpadne pod kategorijata erogeni zoni ili fetisi a toa sto me iskritikuvale ne e zatoa sto temata bila dupla ili nesto slicno tuku kako i vo sekoe zivotinsko carstvo kade sto se dvizat vo krda ili vo stada sekoja novodojdena edinka e osudena na progon od nivnata teritorija a toa stro nekoi kako macki ja zamocuvaat teritorijata i mislat deka e toa nivna svoina e tuka gadno se zeznale moite intelektualni posobnosti se daleku nad vasite i intelektualno mozam da se nosam so sekoja od vas a ako sum jas neinteresna i glupa zosto ne me ignorirate tuku me napagate kako hieni.
   
 7. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  ok nemam nisto protiv vasata ironija mozebi od vas zboruva vaseto neiskustvo i nepoznavanje na vaseto telo nekoj sto nevidel cetka za zabi moze da rece deka koga mies zabi dozivuvas orgazam kako koga oralno zadovoluvas nekogo ama za zal samo navidum cetkata i penisot se slicni kako tebe sto ti se slicni stavanjeto stik i neznoto i senzualno baknuvanje pod pazuvite.
   
 8. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  1. Насловот е на латиница.
  2. Со насловот ништо не кажуваш, при прво читање мислев дека се работи за нешто поврзано со здравјето.
  3. Ако си толку многу интелектуално развиена, немаше да пишуваш вакви смотани постови, без никакви интерпукциски знаци, да не зборувам за правописни грешки и ужасни контрукции на реченици.
  4. Не сме никакви хиени, не си само ти нова на форумов. И ние некогаш сме биле нови, ама за разлика од тебе се држиме до правилата на форумов кои бај д веј - дефинитивно треба да си ги прочиташ.
   
 9. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  ок ајде еве ке пишувам на кирилица за да ме разбереш само едно не ми е јасно што сте се фатиле за мене како слепи за стап, и бас би ти била благодарна доколку ми посочиш кои правила на форумот јас ги кршам.
  а што се однесува до тоа дека од насловот не си можела да заклучиж за што се работи затоа ти дал господ очи па како си толку радознала прочитај а викаш си помислила дека се работи нешто за здравје а не ли виде дека е во категорија секс уствари ок мозеби ти мислш дека и сексот се препишува на лекарски рецепт па затоа ти асоцира на здравје.
   
 10. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  4.1. Мислењето задолжително треба да биде на кирилица. Администраторите/модераторите имаат право да бришат или редактираат мислења напишани на латиница, како и да ги предупредуваат корисниците кои публикуваат мислења на латиница.
  4.2. Содржината на мислењето треба да одговара на темата во која е публикувано. Мислењата кои не одговараат на темата ќе бидат преместени или избришани.
  4.3. Мислењата не смеат да содржат пцовки или навредливи зборови. Таквите мислења нема да бидат толерирани и ќе бидат избришани, а корисникот што ги испратил ќе биде опоменат или исклучен.
  5.1. Насловот на темата задолжително треба да биде на кирилица. Администраторите/модераторите имаат право да бришат, редактираат или заклучуваат теми напишани на латиница, како и да ги предупредуваат корисниците кои создаваат теми на латиница.
  5.4. Насловот на темата треба да е соодветен и да ја опишува содржината. Не се дозволуваат наслови како: „Помош!“, „Итно е!“, „Имам проблем“, „Heeeeeelp“ и сл.

  Значи да ја опишува содржината! А твојава тема „pazuvi“ на ништо конкретно не посочува. А во врска со категоријата - еднаш во Рецепти беше отворена љубовна тема, така што сешто можам да очекувам.
   
 11. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  ок јас не сум добила никакво предупредување од администратор а како 2 сето тоа е добро написано и јас мислам дека нетреба да се користат термини како цицки, пичка, ебење ама за зал досега еден куп такви постови прочитав и во секој закон што е донесен во државава се перфектно е напошано само кој, и колку тоа го почитува.
  ти благодарам за твојата душебрижност за правилата на форумов само дај искулирај и не се фолирај со правила или нешто слично ако почнат администраторите, да ги санкционираат сите прекршоци како што се вулгарности итн треба сете да не исклучат и да стават клуч на форумов.
  да не ме искритикуваш пак немислев клуч во буквакна смисла туку со преносно значење на тој збор.
   
 12. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Праша кои правила си ги прекршила - ти посочив.
  Па сега откако ти ги напишав - правилата не биле толку битни.
  Тоа со навредите во постовите ти го посочив затоа што многу убав епитет ни даде - хиени.
  И така темава ќе добие клуч, така што не би требало повеќе да се замараме со оф-топик мислења.
  Поздрав
   
 13. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  :rofl: извинете за оф топик ама не можам да издржам :rofl:
   
  На LaLy му/ѝ се допаѓа ова.
 14. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  ако тоа те прави срекна тогаш да знаев не ја ни почнував темава само ме интересера дали отиде на оние сега актуелни теми што ги покажува да видиш какви глупости има таму пишувано.
  а дали ке бидеш несрекна о до смрт разочарана ако темава не биде заклучена?
  и дали би била најсрекна кога би можела само ти да пишоваш а другите да ти се воодушевуваат колку си ти паметна.
  епа повели отвори свој сајт и таму казувај кој, и што може да се пишува.
   
 15. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  а што е тука смешно како се викаат пазувите архаично дали ти и твоите другарки го употребувате зборот мишка или пазува
   
 16. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Очигледно не ме сфати и покрај тоа што го цитирав делот. Се смеам за тоа како си се изразила. Како мислиш „попозната во народот“ |( И на објаснувањето што ни го даде, демек ние не знаеме што се пазуви |(
   
 17. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  ЛЕЛЕ ГЛУПОСТИ ! ! ! :fubar:
   
 18. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Еве јас на пример не знаев што се пазуви,па фала што ми појасни :rofl: :rofl:
  ЗИНИ ЗЕМЈО ГОЛТНИ МЕ И ЖДРИГНИ :fubar:
   
 19. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  задовилство ми беше да научиш несто и од мене :D
   
 20. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Ах да сум еден админ како ќе ве истребам сите до еден!!! :@
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.