1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pazuvi

Дискусија во 'Канта' започната од martina-srcus, 19 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. OrdinaryGirl

    OrdinaryGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    1.453
    Допаѓања:
    497
    Кулирај Офспринг, нема потреба од нервози. Ќе се исчистат како таа тура што добија бан. Ми мириса овде на дупли профили, леле леле...
     
  2. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    знам во тоа сум сигурна затоа што некој/ што незнае што паметно да каже па сите останати им сметаат.
     
  3. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    Ма задоволството е само мое |(
    Само се прашувам кој ти бил претходниот профил,ова ми личи на некој баниран член? :^)
     
  4. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Сметаат глупави луѓе како тебе овде на форумов што трујат со простотилук низ темиве!
     
  5. OrdinaryGirl

    OrdinaryGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2010
    Пораки:
    1.453
    Допаѓања:
    497
    Офспринг ма немој така за мартина, таа е интелектуално најразвиена тука на форумов. Нема пост без правописна грешка.
     
  6. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    не гижетесе и оставете му ја работата на администраторот и не му го земајте лебот а кого ке банираат е работа на администраторите и оние што го дрзат сајтот само се ми се цини дека е во нивна корист да има што повеке регистрирани кориснички пред се од маркетиншки аспект се разбира освен ако не писуваат навреди од верски ,и религиски карактер и се разбира ако не се користат пцовки итн а тоа дали јас треба да бидам банирана нека одлуцат тие.
    п.с форумов нема за мене значенје да се биде или не јас имам и реален а не само како некои виртуелен живот.
     
  7. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    ако сум имала претходно профил да даде господ к... да умрам ако не па ти
     
  8. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Леле ме навреди, се пронајдов дека немам реален живот. Ах... :|
    Има корист форумов да има повеќе корисници да, ама не трујачи низ темите. Туку некои што правилно и убаво ќе пишуваат.
    И гламстик има многу ама е предмет за потсмев на сите.
     
  9. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    пред се како што реков со толку многу памет повелете отворете свој сајт и дозволете да постираат само паметни луге и паметно да пишуваат се разбира според вашите критериуми така да ке се уверите колку ке опстанете а очекувам од вас во темата каде сакате да ви свршат да го кажете истово ова и да барате и таа тема да се избрише или можеби мислите дека тоа не е труење, туку образовна тема.
    а што се однесува до останати сајтови да ги оставиме да се работат како сакаат а дали се предмет на потсмев тоа е нивен проблем па и на фб имасекакви глупости па зукер пецали милијарди евра секоја година така да во овој виртуелен свет се е релативно.
     
  10. Winter.Girl

    Winter.Girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    750
    Допаѓања:
    177
    Слушај да ти кажам нешто.Знам јас на ваквите како тебе што да им одговорам,ама не сакам да добијам бан.А колку си ти интелигентна и интелектуална која може да се справи со сите нас,се гледа од ова колнењево што го имам цитирано ;) |(
     
  11. martina-srcus

    martina-srcus Нов член

    Се зачлени на:
    18 август 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    14
    па не е тоа колнење туку само сум искрена во моето постирање и го кажувам она што го мислам а ти рече дека знеш то дами одговориш ама ти е страв да не те банираат зарем толку незнаеш ни еден културен збор да ми се спртиставиш на моето мисленје туку мора да пцуеш се може да се каже и со убави зборови дури можеш и да навредиш човек без ниту еден вулгарен збор.
    но не си крива ти толку ти е капацитетот неможе фичо со мерцедес
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.