PET FRIENDLY угостителски објекти

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Idedemja, 25 август 2020.

 1. Idedemja

  Idedemja Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2020
  Пораки:
  470
  Допаѓања:
  2.750
  Пол:
  Женски
  Би сакала на оваа тема да го поддржиме постоењето и работењето на угостителски објекти насекаде околу нас кои не почитуваат нас- сопствениците на домашни миленичиња и пред се покажуваат максимална почит кон нашите миленичиња. Може да споделуваме слики од објектите, само име било каде насекаде по светов, независно дали станува збор за ресторани, хотели, трговски центри, само да се широко отворени за потребите на нас и нашите најсакани домашни миленичиња.
  За почеток голема пофалба кон новоотворениот објект Љубовна куќичка, веднаш до Кашмир во Скопје.
  118439278.jpg
  2184410800.jpg
   
  На hermosa и Cosmi им се допаѓа ова.