1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pheed

Дискусија во 'Слободно време' започната од Tinushka, 12 ноември 2012.

 1. Tinushka

  Tinushka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  4.895
  Пол:
  Женски
  Дали веќе направивте профил таму и дали би поминале повеќе време на Pheed одколку на FB ? ;)
   
 2. Antolinaa

  Antolinaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2012
  Пораки:
  2.799
  Допаѓања:
  17.767
  Искрено прв пат слушам за ова :) Нова мода ова ?
  Јас ионака не дремам многу на фејсбук, така да не сум во план :lol:
   
  На Tinushka му/ѝ се допаѓа ова.