1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

PIHU -Најстрашниот филм за секој родител

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од ALISA0000, 16 август 2019.

 1. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  13.599
  Допаѓања:
  151.753
  Ова е филм сниман по вистинити настан Прогласен е за најстресен филм и нокна мора на секој родител
  Во филмот се следат случувањата на малата Пиху ,2годишно девојче на која таткото е на службено патување и таа е со својата мајка Но мајкта ненадејно умира и девојчето останува заробено во станот со лешот од својата мајка
  Може да се изгледа и да дискутира за филмов тука
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.