1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pijam kafe treniram djudo i ve sakam ludo

Дискусија во 'Канта' започната од pitom, 26 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pitom

  pitom Активен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  2
  pijam kafe treniram djudo i ve sakam ludo :emo: :*
   
  На Abeja и Fearless им се допаѓа ова.
 2. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.496
  [​IMG]
   
  На Hipica, L-enna, tessie и 2 други им се допаѓа ова.
 3. biggirlsdontcry

  biggirlsdontcry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  162
  Што е со темава? :^)
   
 4. pitom

  pitom Активен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  2
  da se volimo ludo
   
 5. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.557
  Допаѓања:
  21.054
  Пол:
  Женски
  Пред да оди темава во канта барем да ја продолжиме римата: барем не` изнасмеа oтсабајлечки ако ништо друго (ej ме бивало бе :lol:).
   
 6. pitom

  pitom Активен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  2
  duhovito od tvoja strana prosto me fascinira
   
 7. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.557
  Допаѓања:
  21.054
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Wild.Child, Hipica, Elenuskaa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. xxAngelxx

  xxAngelxx Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  1.506
  Допаѓања:
  967
  Пол:
  Женски
  хахахахахахаххаха
   
 9. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.660
  Пол:
  Женски
  Просто ме фасцинира стварно свака ти част никој од нас не го прави ова -.-
  Браво за тебе .
   
 10. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.326
  Ми пиемо кафе и не те сакамо лудо и не тренирамо џудо :emo:
   
 11. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.302
  Допаѓања:
  17.209
  Пол:
  Женски
  Пијам вода, ама без сода, си тријам очиња, сакам троа да си починам... 8)
   
 12. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.693
  [​IMG]

  Roses are red,
  violets are blue.
  This poem makes no sense,
  roller coaster.

  Клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.