1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pinterest - Модна инспирација

Дискусија во 'Канта' започната од Zenski Svet, 23 декември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zenski Svet

  Zenski Svet Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2016
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  1.197
  Pinterest - освен што е популарна алатка која ни го разубавува секојдневието , ни служи и како неверојатно привлечен медиум од каде ја црпиме модната инспирација за сите настани .

  Кој е Вашиот омилен Pinterest член ( македонец или некој странски ) кој го следите и чии пинови ги обожувате ?

  Овде споделувајте линкови од Вашите омилени бордови , да ја здружиме модата на едно место.....
   
  На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Zenski Svet

  Zenski Svet Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2016
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  1.197
  На Askopje му/ѝ се допаѓа ова.
 3. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.068
  Допаѓања:
  5.384
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.