1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Plain Jane (MTV)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Cacy, 18 март 2011.

 1. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Plain Jane е шоу во кое водителката Louise Roe го менува стилот и начинот на размислување на жените и им дава повеќе самодоверба и им прави состанок со предходните дечковци или нови кои ќе ги запознаат :) Tаа исто така и ги соочува со нивните стравови и со тоа им дава повеќе самодоверба :) Gи облечува во најубавите фустани и ги прават многу поубави и различни но и со повеќе самодоверба не само изглед :D
  Дали вие го гледате ова шоу?Дали ви е интересно?И што најмногу ви се допаѓа во ова шоу?
  Јас го гледам на MTV кога ќе стигнам :) Го дават во вторник во 22 h на MTV а сега видов дека ја дават на CW ама незнам во колку часот.Ако знаете пишете :)

  [​IMG]
   
  На BeYourself и Tanny им се допаѓа ова.
 2. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.336
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
  Plain Jane

  Ееее многу ми е интересна емисијава :D Ја пратам кога како, ама ако ја фатам ми задржува внимание.
  А нели на крај им договара состанок со тој што сакаат кандидаткиве, (ама кажав еј! :D , не е битно ти што гледале ќе ме разберат :D )... Е! Ме занима, имало емисија кога типот лошо изреагирал во стил демек не прифаќа да има состанок со девојката или нешто слично??? :?: Бидејќи до сега сите што ги имам гледано среќно завршуваат :lol:


  * И зашто ја мислам дека е во среда во 22? :^) Или преместено да не е сега во вторник, оддамна немам гледано :)
   
 3. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Plain Jane (2010)

  Имам гледано кога со тој што има состанок на состанокот да не сака да бидат повеќе од пријатели ама повеќето среќно завршуват :D
  Сега ја дават на MTV во вторник во 22 :) Изгледа ја дават и на CNM ама незнам во колку часот Сега ја најдов таа програма и ако дадат нешто за емисијата во колку часот е ќе пишам :)
   
 4. Rosy

  Rosy Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  16
  Plain Jane (2010)

  Јас вчера прв пат го гледав шоуто и баш беше интересно што на крајот покарај тоа што ги прават поубави девојките, тие се полни со самодоверба..иначе не можам да се сетам точно во колку сатот го гледав, ама беше поручекта :?: ..и мислам дека беше најверојатно реприза, да не знајте и во други денови кога има репризи? :*
   
 5. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Plain Jane (2010)

  Rosy на која програма ја гледаше?
   
 6. Rosy

  Rosy Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  16
  Plain Jane (2010)

  на MTV :)
   
 7. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Plain Jane (2010)

  2-3 пати сум стигнала да ја гледам емисијата, баш е фина, супер ги поддржува девојките... а и како ги средува и облекувааа... мх!
   
 8. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Plain Jane (2010)

  И јас ја гледав 3-4 пати мислам :) Интересно е и тоа што ги тера да се соочат со најголемиот страв :D
   
 9. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Plain Jane (2010)

  Гледајте вечерва во 22 часот на MTV :) Инаку ја даваат и вторник некаде 9 и пол часот сабалје :D
  Надополнето: Исто така ќе ја дават цел викенд сабота/недела :D
   
 10. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  953
  Допаѓања:
  7.286
  Пол:
  Женски
  Plain Jane (2010)

  Немаше вчера сабајле реприза :?: имаше едно друго шоу I Used To Be Fat.
   
 11. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Plain Jane (2010)

  Да бе и јас го гледав :?: Тогаш сум гледала во понеделник изгледа :!: Знам дека гледав :!: Многу беше убаво :) Девојката го сакала дечото од средно ама и он ја сaкал :inlove: Многу романтично беше :inlove:
   
  На Dgirlll му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Tanny

  Tanny Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  401
  Plain Jane (2010)

  интересна е ;)
   
 13. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Plain Jane (2010)

  Вечерва во 22 часот спремете се за нова трансформација на некоја девојка! :rofl:
  Ќе ме биде за репортерка :lol:
   
 14. IndieGirl

  IndieGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  846
  Допаѓања:
  707
  Plain Jane (2010)

  многу ми беше интересно дур го даваа, ама не знам зошто толку малку епизоди имаше :^)
   
 15. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Plain Jane (2010)

  Да да нема сега :o
  Одамна ја нема :!:
   
 16. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Plain Jane (2010)

  Да си ја живнам малку темава!
  Сега даваат на MTV репризи мислам ама интересни се и се надевам ќе дават и нови :D
  Ги даваат некаде околу 14:000 часот.

  Еве и видео:

  http://www.youtube.com/watch?v=hGv3Ujbl7-g

  А еве и некои нејзини совети:

  http://www.youtube.com/watch?v=ZjtTLsFX ... re=related

  Еве уште нешто:

  http://www.youtube.com/watch?v=02PSJJp3 ... re=related
   
 17. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.415
  Пол:
  Женски
  Plain Jane (2010)

  ^
  На мтв 1 ли даваат??
  инаку интресна ми се гледа мене баш би сакала да ја гледам! имате ли страна каде можам да си ја симна, и да си ја имам во комјутер,и да си ја гледам кога ќе посакам, вака ми ептен обврзувачако доам да бидам во 2 :(
   
 18. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Plain Jane (2010)

  Ја дават на MTV....Онаа српската јас ја ваќам неможам да ја фатам оргиналната.
  Не на мтв 1 туку MTV ако ја знаеш програмата а се чудам ако не ја знаеш бидејки сите таму слушат музика или гледат некое шоу :?:
  Еве линк:

  http://mtv.rs./
   
 19. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.415
  Пол:
  Женски
  Plain Jane (2010)

  леле амн ја знам МТV, не сум утепана, :lol: Незнам зашто помисив дека е на Мтв али ај ;)
  Откако ни ја сменија MTV со mtv adria, поретко гледам, затоа можеби не ми текна ама не ми дојде на памет :)
  немаш линк од негде од нет да ја симнам??
   
  На Cacy му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Plain Jane (2010)


  не,незнам од каде може да се симне....