1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Playboy парфеми

Дискусија во 'Парфеми' започната од Quuen, 18 јули 2014.

 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  како сте задоволни од PLAYBOY парфемите?
   
 2. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  4.012
  Допаѓања:
  13.005
  Пол:
  Женски
  Не ми се допѓаат ги мириснав во маркет од тестер и не си купив воопшто не ми се допаѓаат.
   
 3. matejaaa

  matejaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2014
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  133
  Од овие парфеми само од два сум задоволна Vip и Pin up, многу убаво ми мирисаат и одлични се, а другите не ми се допаѓаат како мирисаат :)
   
 4. Fatalnata

  Fatalnata Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2014
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  8.633
  Пол:
  Женски
  Не ми се допаѓаат воопшто.
   
 5. magic.girl

  magic.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  525
  Допаѓања:
  184
  Пол:
  Женски
  Сега се намалени во Веро се 470 денари 50мл :)