Playboy парфеми

Дискусија во 'Парфеми' започната од Quuen, 18 јули 2014.

 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.598
  Пол:
  Женски
  како сте задоволни од PLAYBOY парфемите?
   
 2. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.947
  Допаѓања:
  12.798
  Пол:
  Женски
  Не ми се допѓаат ги мириснав во маркет од тестер и не си купив воопшто не ми се допаѓаат.
   
 3. matejaaa

  matejaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2014
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  133
  Од овие парфеми само од два сум задоволна Vip и Pin up, многу убаво ми мирисаат и одлични се, а другите не ми се допаѓаат како мирисаат :)
   
 4. Fatalnata

  Fatalnata Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2014
  Пораки:
  1.026
  Допаѓања:
  6.506
  Пол:
  Женски
  Не ми се допаѓаат воопшто.
   
 5. magic.girl

  magic.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  524
  Допаѓања:
  183
  Пол:
  Женски
  Сега се намалени во Веро се 470 денари 50мл :)