1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

plisss helpp

Дискусија во 'Канта' започната од elletooo, 26 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. elletooo

    elletooo Активен член

    Се зачлени на:
    26 октомври 2013
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    2
    со дечко ми сме во врска месец ипол и од кога сме заедно тој само зборува за тоа коа ке му дадам та ке му дадам јас не сакам и постојано кога ке спомне ја менувам темата но веке неможам вака да продолжам дури уште и ми вика да не се плашам ? и да не не сакам ?
    не знам на кој начин да му кажам дека такви работи несакам :/ ми треба совет :worried:
     
  2. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.313
    Пол:
    Женски
    pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/

    3. Создавање на тема

    За темите важат сите горенаведени општи правила за дискусија.

    Секоја тема треба да биде поставена во соодветната категорија.

    Не отворајте дупли теми. Пред да отворите одредена тема, прегледајте ги соодветните категории и искористетете го пребарувањето на форумот (се наоѓа најгоре десно).

    Насловот на темата треба да е соодветен и да ја опишува содржината. Не се дозволуваат наслови како: „Помош!“, „Итно е!“, „Голееем проблем“, „Help...“ и сл.

    http://forum.femina.mk/seks/

    Не сакате да се потрудите ни најмалку,да разгледате по форумот, да прочитате некои основни правила, а после се жалите и отварате теми како сите тука сакале да критикуваат, само негативни биле, солеле памет итн . Како демек твоето прашање е толку итно и нема време за читање правила.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.