Pls helppp zenski

Дискусија во 'Канта' започната од mohito_e, 16 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mohito_e

  mohito_e Нов член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Decki trazam mislenje i sovet od nekoj poiskusen od mene. Imam 16 god u vrska sum veke 7 meseci Deckomi e 20 god stv nogu mi e ubavo osven toa so se karame za banalni raboti. Uste koa se zapozname znaese deka on ke mi bide prv deka sakam na nego da mu ja dadam nevinosta. Desi se toa so se desi ubavo si tece nasta vrska. Ama macat me nekoi raboti on e dosta iskusen imal e nogu "ebacki" pred mene. I celo vreme si vikam zaso be jas da ne probam so drug????,,','' sakam da mi kazete vase mislenjee iskreno so da napravam .
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.872
  Допаѓања:
  141.063
  Не се секирај, имаш само 16 год
  Ќе раскинеш уште неколку пати додека најдеш некој...
  Ќе пробаш уште барем 3-4 ..

  Викаат дека ретко која жена умира само со 1..пробан:rofl:
   
  На Gosh, Cinderfakinrella, Bozica1980 и 21 други им се допаѓа ова.
 3. mohito_e

  mohito_e Нов член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Da ali nogu go sakam i denes retko ima takvi maski taka da nejkam da go izgubam. Ali sepak postoe zelbata
   
 4. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  2.453
  Допаѓања:
  68.723
  ако толку многу го сакаш, нема да постое желбата ;)
   
  На Gosh, Cinderfakinrella, crimson и 10 други им се допаѓа ова.
 5. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.884
  Допаѓања:
  64.205
  Prashanjevo mozese da go postavis vo nekoja druga tema vo vrski ili seks nemase potreba od nova i si dobi ubav sovet od Dust. I ako si go sakas nema da se mislis da probas i drugi taka bi mozela da go isgubis, samo zato sto toj imal poveke partnerki pred tebe ;)
   
 6. Antebellum

  Antebellum Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  4.380
  Со овој памет пази да не забремениш од некој за да не те убие јанза чиво ќе е детето. За ебење - еби се.
   
  На Bozica1980, deskarada, sj *O* и 5 други им се допаѓа ова.
 7. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.233
  Допаѓања:
  73.017
  Пол:
  Машки
  Добро бе како не ви е досадно да отварате цело време нови профили на форумов?Зарем сте озбилни дека некој ке се замара за вакво нешто?

  Ај во канта темава
   
  На Antebellum и QweenSM им се допаѓа ова.
 8. ушко

  ушко Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  908
  Пол:
  Машки
  ,,16 годишна,,...сред недела во 4 сабајле прави профил и прашува.....дајте друго дете :)
   
  На Gosh, RoseQueen, Ingvild и 3 други им се допаѓа ова.
 9. Black girl

  Black girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  3.619
  Допаѓања:
  8.528
  И после ќе се чудат како останале трудни и ќе прашуваат за абортус на 16, 17 години.
   
  На deskarada, Antebellum, orevka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  13.744
  Пол:
  Женски
  Како може да сакаш некој, а да имаш желба за да одиш со друг?
  Мислам, навистина не ми си јасна. Незнам дали сакаш да те сожалуваме, или слободното време го трошиш тука барајќи совети за нешто ептен што е глупо.
   
  На Cinderfakinrella и Antebellum им се допаѓа ова.
 11. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  417
  Допаѓања:
  1.540
  Пол:
  Женски
  Ako toj imal mnogu takozvani ebachici, ne mora i ti da gi imash. Imash 16 godini soberi si go pametot.Ne bi trebalo ako se e vo red so dechkoto da ja prekinish vrskata oti ti se saka da se ebish so drugi. Ako rabotata e do dolku zaminata togash pravi kako shto ti se saka. Ama na 16 godini izvini ne bi trebalo da imash vakvi razmisluvanja.Ne sakam da te navreduvam ama treba da izgradish edno zensko dostoinstvo i pochit sprema sebe. Vaka deluvahs nisko a tek doprva ti pocnuva seksualniot zivot.Pazi do kade ke stignesh na vakov nachin. Nemoj da dozvolish od mashka strana da te gledaat kako kukla za zadovoluvanje na nivnite seksualni potrebi i zelbi. Ako vrskata e zdrava i onoj koj e do tebe te pocituva i saka nemoj so vakvi prosti mislenja da si ja unishtuvasj ljubovta ako voopshto ja ima, bidejki smetam deka ako si go sakala dovolno dechkoto nemalo da imash vakvi razmisluvanja. Daj sredi se nemoj posle da te etiketiraat pogreshno cel zivot e pred tebe ne se unishtuvaj.
   
  На Pinnkyy, Бисерче95, elimkd и 4 други им се допаѓа ова.
 12. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  8.802
  Пол:
  Машки
 13. Independiente

  Independiente Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2014
  Пораки:
  789
  Допаѓања:
  1.555
  Пол:
  Женски
  Ти или не си нормална ''ебачки,, или си трол (второво е повеќе веројатно)
   
  На Cinderfakinrella и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 14. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.715
  Допаѓања:
  75.357
  Пол:
  Женски
  Од глупиве теми да ти се одмили форумов.
  Мислиш смешен си?
  Маж застанал со женски ник и си ја искажува хумористичната страна.
  Хаха да пукнеш од смеа...

  Ај оди прошетај... Може ќе најдеш ебачици... Доста дечкото те боцка... Оди боцни и ти.
   
  На Cinderfakinrella, Petar80, QweenSM и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.092
  Допаѓања:
  161.032
  Пол:
  Женски
  Леле, уште една тема за нас сеирџиите и за тие без смисла за хумор да нè критикуваат што се мајтапиме 8-| Втора во рок од два дена :bandit: (facepalm)

  А бе, Гламстик да не се отворил пак, па нетов по грешка ме префрла таму... или шо е работава?! :drunk: :D
   
  На Cinderfakinrella, JollyGirl, Esperanza и 2 други им се допаѓа ова.
 16. sweet-cherry

  sweet-cherry Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  2.404
  Допаѓања:
  19.405
  Пол:
  Женски
  На гламстик барем пофенси пишуваа со 4 и 6 :D
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 17. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.241
  Пол:
  Женски
  Вие на пр можите да не одговорите на сите нови отворени теми од тролој :)
   
  На Dust и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 18. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.354
  Допаѓања:
  6.675
  Пол:
  Женски
  Значи, боже сачувај. (facepalm)
   
  На Esperanza му/ѝ се допаѓа ова.
 19. deskarada

  deskarada Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 декември 2011
  Пораки:
  1.147
  Допаѓања:
  20.110
  Чупе оди си на училиште, едуцирај се малку, стани човек, остај секс.
  ДАли јас на 16год прашував за секс, шо беше тоа тогаш хахаха колку сум била заостаната :drunk:
   
  На Бисерче95 и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 20. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  417
  Допаѓања:
  1.540
  Пол:
  Женски
  Дечки не е трол, ми пиша во лп не ја напаѓајте...изгледа немала соодветна личност околу себе да го каже ова и да добие совет претпоставувам и нејзините другарки од опкружувањето се нејзини врснички.....темата може да се избрише :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.