1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pls sostav za..

Дискусија во 'Канта' започната од Srculcee, 26 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srculcee

  Srculcee Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Dali nekoj ke mozi da mi napisi sostav za pekolot setanje po krugovite,likot na don kihot i od deloto hamlet da se bide ili ne..? barem eden sostav plsss..:/ :*
   
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.160
  Допаѓања:
  22.986
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.