1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pobrzo

Дискусија во 'Канта' започната од femi-n.a, 7 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. femi-n.a

  femi-n.a Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  2
  znae li nekoj kako se vikat apcinjata za den potoa tie so se posle 72 casa so se pijat pozz fala mnogu
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.886
  Допаѓања:
  65.900
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.