1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

"pocit kon roditelite". Ve molam za vo cetvrtok mi e. :)

Дискусија во 'Канта' започната од nikolat210, 9 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nikolat210

  nikolat210 Нов член

  Се зачлени на:
  9 март 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Nekoj ako moze da napise :)
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  А ти што ќе правиш? Ќе дремеш на фб и фемина, а друг ќе ти пишува а?
  Тука има ред млада дамо.
   
  На Edie.S, Kukla994, Marossa и 6 други им се допаѓа ова.
 3. lealealea

  lealealea Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2013
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  265
  Пол:
  Женски
  а да си напишеш сама не можиш? или немаш време траба да дремиш на фб цел ден
   
 4. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  3.878
  Допаѓања:
  19.047
  Пол:
  Женски
  Хаха, нема проблем... дај 500 денари ќе ти напишам :rofl:
   
  На b.u.tt.e.r.F.L.Y и molikaMk им се допаѓа ова.
 5. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  1.721
  Пол:
  Женски
  Може некој да ти помогне да ти даде некаква насока како да почнеш, ама ставот да чекаш на готово уопште не ми се свиѓа.
   
  На anichka94, nikolat210 и CirezD им се допаѓа ова.
 6. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.858
  Допаѓања:
  133.182
  Пол:
  Женски
  Бар да се потрудеше да побараш на прво место ваљда ќе се најдеше некој и да помогне ... вака ништо
   
  На Kukla994 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.695
  Пол:
  Женски
  За секој збор по 100 денари... Ај, попуст дека не те мрзело да направиш акаунт, 3 за 100. (Скапоцени се моите зборови чедо)
   
 8. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.535
  Пол:
  Женски
 9. CirezD

  CirezD Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  1.485
  Пол:
  Женски
  Океј е напредна младина од аспект со технологија и слично, времето си го носи тоа, ама ова напишете ми само потенцира неспособност и незаинтересираност да се вложи во себе. Што знам, јас би се срамела.
   
 10. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  3.878
  Допаѓања:
  19.047
  Пол:
  Женски
  Еве ти еден состав од мене:

  Почит кон родителите
  Почит кон родителите е кога правиш работи со кои ќе се гордеат со тебе. На пример, кога знаат дека нивното дете наместо да дреми на интернет и со саати бара некој да му напише состав, си седнува сам/а и си го пишува онака како знае и умее.

  Крај на составот!
   
  На cresa-jagoda, Kukla994, b.u.tt.e.r.F.L.Y и 4 други им се допаѓа ова.
 11. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.307
  Пол:
  Женски
  Додека правеше акаунт и го пишуваше прашањево, ќе стигнеше до пола есеј.
  Срамота е, мора сами да се научите да пишувате.
   
  На nikolat210 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. nikolat210

  nikolat210 Нов член

  Се зачлени на:
  9 март 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Nekoj primer samo da mi dade :)
   
 13. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  Гуглај бе дете.
  Сигурно ќе наидеш на некоја идеа,инспирација...
   
  На nikolat210 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.