1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Podarok za godisnina

Дискусија во 'Канта' започната од mymoon, 11 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mymoon

  mymoon Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Za nekolku dena ni e godisnina so decko mi. Bi sakala da pobaram pomos od vas. Sakam da mu podaram paricnik no sakam i uste nesto so koe mnogu kje go iznenadam bidejkji toj saka iznenaduvanja. Iznenaduvanjeto bi sakala da bide nesto vo smisla na povekje pismenca i na sekoe pismence da ima razlicno napisano, no neznam sto bi bilo toa napisanoto. Aj pomognete ve molam :D
   
 2. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.736
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.