1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Podarok za Nova Godina za mashko

Дискусија во 'Канта' започната од unique17, 22 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. unique17

  unique17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Koj e soodvetniot podarok za Nova Godina za mashko spored Vas ?! :)
   
 2. unique17

  unique17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Aj heeelppppppp....shtom go citate ova mislam i deka mozete da dadete nekoe mislenje ;)
   
 3. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  Стриптиз,верувај ке му се допадне :D
   
 4. unique17

  unique17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Leleeeeeeeee....Fala ti mnoooguuu...epten mi pomogna... ;))
  Ne samo na nego..tuku i na celoto drushtvo...hahahahah
   
  На Pelikuna му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Имаш тема и за новогодишни подароци и за подароци за дечко! Разлистај малку пред да отвориш тема!
   
 6. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  55.000
  Пол:
  Женски
 7. Butterfly15

  Butterfly15 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  1.145
  Допаѓања:
  2.620
  Ние со дечко ми не си даваме поклони за Нова Година, не знам зошто. :^) Како и да е, можеш да му купеш многу работи, зависи од тоа колку време сте заедно. Можеш да му купиш парфем да го ставиш во новогодишен чорап, па нека го најде. :lol: Можеш некоја блуза, дуксерка, шал, ракавици и пак да го ставиш во нешто новогодишно. :)
   
 8. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022

  Ozbilna sum
   
 9. unique17

  unique17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Od milion temi ne zabelezav..... a ako tebe ti beshe tolku teshko nemashe potreba voopshto da se macish i da komentirash ;) Vi Blagodaram na ostanatite :D
   
 10. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.563
  Диплома за најголем фраер на годината :wasntme: Може и Дедо Мраз да нацрташ на неа.
  Верувам ќе го израдуваш :lol:
   
 11. unique17

  unique17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Mmmmm....Interesnooo...Tnx :)
   
  На Hiii му/ѝ се допаѓа ова.
 12. unique17

  unique17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Mmmm...Interesnoo..Tnx.. :*
   
 13. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  Не ми беше тешко ама и ти можеше да пролисташ малку...ај ;)
   
 14. unique17

  unique17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  2
  Pogreshno me svati - ne beshe za tebe toj komentar :) Namenet e za WhiteAngel ....
   
 15. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.