1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Podarok za nova godina

Дискусија во 'Канта' започната од E13T28G, 18 ноември 2017.

?

Sto da i kupam na drugarka za nova godina

 1. Sto predlagate?

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Dali e podobro da go kupam ili napravam nesto slatko?

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. E13T28G

  E13T28G Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2017
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Jas treba da i dadam ubav podarok na edna drugarka za nova godina?
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.986
  Допаѓања:
  27.301
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.