1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pokacen prolaktin

Дискусија во 'Канта' започната од AlmedinaDina88, 27 јануари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AlmedinaDina88

  AlmedinaDina88 Активен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2017
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  18
  Imam problem so pokacen prolaktin 81,47 strasnj glavobolki vnatresna temperatura dali ste imale nekoj tolku mn pokacen prolaktin
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.