1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pokani

Дискусија во 'Канта' започната од the-cat, 6 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. the-cat

  the-cat Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Феминки во јуни правам свадба, ама се уште не сум порачала покани. Сакав да ве замолам за помош. Текстот на поканите сакам да ми бидат од песните на Владо Јаневски некои стихови да направам комбинација. Ве молам ако можете да ми помогнете некако. Многу фала однапред
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
 3. the-cat

  the-cat Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Сум ги видела текстовите. Ама јас сакам текстот да биде со стихови од песни од Владо Јаневски.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.