1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Poke ili ne? ПОМОШ!

Дискусија во 'Канта' започната од Abby-NCIS, 13 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Abby-NCIS

  Abby-NCIS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Се допишувам со едно момче колку мене е, си пишуваме на чет од време на време,ми ги лајкнува сликите и по некое коментарче става,во живо само здраво си кажуваме бидејќи ми е срам а тој упорно ми вика дека требало да збориме ништо не било срамно,ми се свиѓа и незнам дали да го боцнам тој мене уште ме нема боцнато???
  Имам боцкано многу други али за овој никако незнам. Да не се прецени многу ако го боцнам?
  ПОМОООООООШШШШШШШШШШШШ!
  :o :o :o :o :o :inlove:
   
 2. Abby-NCIS

  Abby-NCIS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  ве молам некој совет итно ми треба :/ !!
   
 3. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  318
  вистина темава си ја отворила за глупост,али коа веке ја отввори не го боцкај |(
   
  На lola-86 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Abby-NCIS

  Abby-NCIS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Ako treba kje ja zatvoram lichno mi trebashe vasha pomosh ali izgleda nema da ja dobijam :/
   
 5. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.594
  Боцкај, дупчи го таму, ич не се мисли!
  Што чекаш тука, губиш само време, боцкај одма, ако не успее, земи една шајка, отиди му дома и боцни го директно в газ!
  Ама јас мислам дека за почеток е доволно на ФБ, така што - удри poke.
  Со среќа, па кажи што си направилa. :)
  Mwah :*
   
  На eloves, rossonerka, Noemi и 10 други им се допаѓа ова.
 6. Chupe

  Chupe Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  421
  Се боцнав јас неколку пати за образот за да видам дали сонувам или не :rofl:
  НЕ ГО БОЦКАЈ НЕГО , БОЦНИ НЕКОЈ ДРУГ :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На lola-86 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
  Значи стварно не сте нормални :lol: хахаахаха.Немој многу да боцкаш зошто на крај да не те боцнат тебе :?:
   
 8. Abby-NCIS

  Abby-NCIS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  го боцнав хаха
  леле ако не ми врати ќе се убијам,само ќе се обрукам.
  Стискајте ми палци :D
  Фала на советите :*
   
 9. Abby-NCIS

  Abby-NCIS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  Боцнав и друг сега за утеха ако не ми врати :D
  Фала на советот иначе се надевам ќе помогне ;)
   
 10. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.983
  :x :swear: (смајли што се крсти)
   
  На Chupe му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Peperutka90

  Peperutka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.082
  веројатно темава ќе ииде во канта, па ќе си зеам за право да сум оф топик. ТРЕНДАФИЛКЕ морам да ти кажам дека се истркалав од смеење на твојт пост
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 12. Abby-NCIS

  Abby-NCIS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  neka ide bitno go napraiv prviot chekor -.-'
   
 13. Acerola

  Acerola Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  630
  Те боцна ли? ^_^
   
 14. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.669
  Гарант наредниот за жена ќе те побара ;)
   
  На rossonerka му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Abby-NCIS

  Abby-NCIS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  go nema online :/
  ama samo sho go bocnav nema ni 15 min :D
   
 16. Abby-NCIS

  Abby-NCIS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  dobro zoshto ste tolku..? Pa samo barav sovet -.-
   
 17. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.017
  Пол:
  Женски
  Зашто смешен е моментот кога се отвара тема дали да го боцнеш :rofl: :rofl:
  А Трендафилка ти луда си скроз ме пресмеа :rofl: :rofl:
   
 18. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.029
  Допаѓања:
  25.020
  Згоден ли е тој?

  Ако е многу јак у тело биди сигурна има уште 10 што го боцкаат ... голема конкуренција.

  Затоа
  ти треба друга стратегија

  Нешто невообичаено во денешната младина.

  Јас предлагам да му пишеш додека е онлине и да искочите на кафе или чудо некое

  знам дека ќе биде многу тешко и највероватно ќе има крв и пот додека преговорите за кафе бидат завршени но успехот ќе биде твој !

  затоа наместо да го боцкаш и таму да пише број 14 девојка кој те манијачи , да пише имате порака од идната сакана
   
 19. Chupe

  Chupe Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  421
  Мислам дека треба да си го поставиш прашањето за кое всушност си ја отворила темава, ама да си го поставиш тивко никој да не те слушне, зашто сТрамота е, не знам колку години имаш ама ако имаш повеќе од 12, мислам дека и не ти е тука местото
  Се одјавувам од темата
  Бај
   
 20. maja.kostovska

  maja.kostovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  288
  Допаѓања:
  192
  Боцкај али пази он да не те боцне .. не зезај 13 год си и се замараш со POKE -.-
   
  На Somnitelno-Lice му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.