1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

poklon za rodenden

Дискусија во 'Канта' започната од elenastoimanova, 30 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elenastoimanova

  elenastoimanova Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  5
  Devojki mi treba pomos.... vo posledno vreme imam mnogu problemi so majka mi i jas samata neznam vo sto e poblemot... no sega toa e druga prikazna... vo petok i e rodenren pa mi treba nekoja ideja za podarok....
   
 2. NotInLove88

  NotInLove88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  77
  Јас на мојата и подарувам чанти,новчаници ,убави цвеќиња во саксија или пак парфеми и никогаш не сум згрешила зошто знам што сака....
   
 3. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.