1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

polumatura fustancinja

Дискусија во 'Канта' започната од bebushe, 17 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bebushe

  bebushe Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  19
  epa vaka...znam deka ima strana ista vakva za polu ama pisuvaat se pa mislev tuka samo sliki da stavate od nekoi fustaninja sho vi se svigjaat i so sakate da gi nosite a mozda i ste gi kupile...<3 bidejki i jas ovaa godina sum polumaturantka sakam da vidam nekoi idei..|<3 :)
   
 2. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  941
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.