1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

polumatura

Дискусија во 'Канта' започната од Orka, 11 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Orka

  Orka Нов член

  Се зачлени на:
  11 мај 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  ZNaci vaka ovaa godina sum polumaturantka i ne znam kakov fustan da si kupam ako imate nekoj predlog ve moolam
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
 3. Orka

  Orka Нов член

  Се зачлени на:
  11 мај 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.