1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomagajte !!

Дискусија во 'Канта' започната од any5, 1 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. any5

  any5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
  Dali e stetno da se koristi IMPALA pudra i sto moze da se slucii ako ja koristas podolgo vreme plss kazete mii ii dali e stetno da koristis tus za oci :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.