Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

PoMoGnEtE Mi PlS!!!

Дискусија во 'Канта' започната од swcu6kaaubavka, 16 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. swcu6kaaubavka

  swcu6kaaubavka Активен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  devojki i momci ke ve zamolam, dokolku znaete nekoja efikasna dieta dajte mi ..
  imam navistina golemi problemi so tezinata..
  1 nedela mi kazuvat deka se gubelo 8 kg najveke . ve molam kazete mi :/
  blagodaram
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.