1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomognete mi pls

Дискусија во 'Канта' започната од monny123, 30 март 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. monny123

  monny123 Нов член

  Се зачлени на:
  30 март 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  pod hitno mi treba nekoj haker, mislam deka dechko mi me vara i sakam da mu go doznaam pasvordot, ve molam..... ako znaete nekoj koj bi mozhel da mi pomogne bi vi bila blagodarna. znam deka ne e ubavo da pravam vaka ama moram veruvajgte
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.304
  Пол:
  Женски
  Јас сум хакерка, а тебе ти треба хакер. :?:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.836
  Стави го твојот профил и пасворд тука и веднаш ќе ти го кажеме на дечко ти.
   
  На cresa-jagoda, Lolo5, kikkki и 3 други им се допаѓа ова.
 4. GrevMk

  GrevMk Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2017
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  2.715
  знаеш дека ова е казниво со закон? член 22 став 28 вика дека ако мислиш дека те вара дечко ти, треба да го прашаш а не да бараш личности од подземјето. :!:
   
  На КикиМаус, cresa-jagoda, Lolo5 и 6 други им се допаѓа ова.
 5. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  9.614
  Допаѓања:
  28.936
  Пол:
  Женски
  А дечко и еве се залетал да и признае:rofl:
  Девојче сигурно на фејс нема да чува чет, боље на цака фати го.
  *јас знам да хакнувам иначе ама не се мешам во врски:devil::angel:
   
  На Marko-MArince, cresa-jagoda, Lolo5 и 2 други им се допаѓа ова.
 6. JustFun

  JustFun Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2014
  Пораки:
  1.027
  Допаѓања:
  2.771
  So mene te vara :)))
   
  На КикиМаус, cresa-jagoda, Lolo5 и 5 други им се допаѓа ова.
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  22.883
  Допаѓања:
  149.935
  Пол:
  Женски
  Да, те вара со Лилитка.:worried:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.937
  Допаѓања:
  163.046
  Пол:
  Женски
  Канта.
   
  На buba4e89, КикиМаус, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.