1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomognete mi.

Дискусија во 'Канта' започната од Anonimeen, 19 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anonimeen

  Anonimeen Активен член

  Се зачлени на:
  19 мај 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Znaci vaka : Masko sum nmv toa ama gledam davate mnogu ubavi soveti taka da mi treba golema pomos. Nemozam da se odlucam pomegju dve devojcinja znaci denes se muvav so ednata i mi vika deka me saka ama ne i veruvam a drugata e mnogu bliska so drugar i mu kazuva deka mnogu i se svigjam trebase porano da se muvam so taa ama nekako se rasipa toa. Taa sto se muvav denes me moli da i kazam dali sakam vrska a drugava mi vika deka mn saka da se muvame i deka sakala vrska so mene znaci taa sto se muvav denes ima ubava faca i ubavo telo a drugava ima mnooooooooogu ubava faca a teloto i e onaka.. kazete mi kojaa??
   
 2. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.336
  Изгледа и ти се муваш во животот и не знаеш што сакаш :D Темата веднаш да се мувне во канта ;)
   
  На She.e, Sanjichka007 и VIN.diesel им се допаѓа ова.
 3. m3a3c3a3

  m3a3c3a3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  258
  ти на 22 год.не знаеш со која да се муваш??? :^) а да ги измуваш и двете? :worried:hock:
   
 4. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  окапи ти убава фаца убаво тело гледај малку во катакерот шо се како се
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.