1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomogneteee!

Дискусија во 'Канта' започната од lovergirl19, 25 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. lovergirl19

    lovergirl19 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    73
    Допаѓања:
    24
    devojkiiii pomagajtee ve molam celo vreme placam koga ke mi prestanat makiteeee
    vaka ljubomorna sum priznavam se napraviv za nego gi ostaviv site drugarki zaradi nego mu ugoduvav go iznenaduvav mu kupuvav mu plakjav se zatoa sum najgolem idiot a toj nikogas ne se otrgna od tie negovi drugariii
    doma imam eden kup problemi tatko mi e alkoholicar nemame pare a jas sobirav denar po denar da mu kupuvam podaroci za edna godina mu kupiv i zlatna narakvica a toj idiot ne zasluzuva nisto
    100% sum iskrena sprema nego se mu kazuvam toj izleguva na kafe a jas kako guska dremam doma
    koga raskinavme ednas placev 3 dena a toj uste vecerta izlegol a toj bese kriv za raskinuvanjeto i jas bev taa sto molese....na moite ne sum dala kolku sto mu dadov na nego dusata mu ja dadov a toj mi vika mi vrsis pritisok
    ahhhhhhhhhhhh kaj ke najde takva devojka da go cuva da go pazi da go razgaluva ....ke puknam neznam sto da pravam sakam da go zaboravam mnogu mi e tesko koga ke bidam srekna ?koga?
    sobiram pari za na fakultet da posetuvam redovno a toj se zaprasal li nekogas za mene
    ???ahhhhh sto da pravam kazete bilo sto ke mi pomogne placam i vi pisuvam..nemam na kogo da kazam izgubiv se
    za eden sat k izlezeme i treba da zborime mi rece ke zborime za ova sum mu udrila na psiha imal golem pritisok cccccc kako da izreagiram sto da pravam?


    izinete sto otvoriv nova tema ama mnogu sum nervozna
    [mod-kirilica:3bbuz304][/mod-kirilica:3bbuz304]
     
  2. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.