1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

POMOGNETEMI..

Дискусија во 'Канта' започната од mima522203, 12 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mima522203

  mima522203 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  epa vaka.. imam 16 godini, jas i mojot decko nemame odnosi, no se dopirame.. dali e mozno ako go fatil penisot dodeka imal samo onakva predsemena tecnost.. i potoa me fati mene za vaginata dali e mozno da zabremenam, iako ne gi stavil prstite vnatre vo vaginata.. samo na pocetokot od nea??? ova bese na 7mi ovaj mesec, a sega sme 12.. mene mi teci edna bela rastegliva tecnost...
   
 2. spasovskaa

  spasovskaa Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  13
  Можеше нов форум да направиш за овој проблем...Неможе
   
  На fallenangel и Pubu-bubu им се допаѓа ова.
 3. mima522203

  mima522203 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  ama dobro jas sum nova.. neznam uste kako odat tuka rabotite..
   
 4. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  јас незнам како може да бидете толку неинформирани,наместо да се допирате и да размислувате за секс на 16години,земете прочитајте некои корисни информации во врска со оваа тема..неможиш да останиш бремена ако немаш односи чупе!
   
 5. mima522203

  mima522203 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  ama citaf na internet i gledaj so pisi

  Мит бр. 3Дали може да забременам иако мојот партнер ејакулира настрана?

  Освен со ејакулација во вагината, бременоста може да се случи и доколку мажот ејакулира на вулвата или на самиот отвор на вагината. Постои и нешто што се вика пред ејакулација. Тоа е онаа лигавица која се излачува пред партнерот целосно да ејакулира. Таа содржи илјадници сперматозоиди кои може да направат беља. Затоа, методот да го извади пенисот пред да сврши не е секогаш безбеден.
   
 6. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  абе знам за ова,ама сепак мислам дека немаш потреба за грижи...ти дојде циклус овој месец??
   
 7. mima522203

  mima522203 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  mi dojde na 24 minatiot mesec.. ovaj mesec seuste mi nema dojdeno rano e.. :worried:
   
 8. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  епа почекај де..ако не ти дојде тогаш ќе му ја мислиш мада што неможи да се случи нешто ако само се допирате..и за другпат не му дозволувај да свршува на тебе за да не мора да пишуваш пак по форуми..
   
 9. mima522203

  mima522203 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  ama toj ne svrsi na mene, nemase uste svrseno.. vi velam samo od onaa belata tecnost so e pred da svrsi..
   
 10. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  5.215
  Допаѓања:
  35.191
  Пол:
  Женски
  Де бе девојче бремена си сигурно.И тоа со близнаци веројатно.Знам дека сте млади ама ви се молам, ако сте доволно возрасни да се пипкате можеш да седнеш и прво да се едуцираш за тоа.И од таа течност можеш да забремениш 1:1000 ако е ВО ТЕБЕ а ако те допира со неа НЕ.И тоа белото ти е бело прање, и нормално за секоја девојка.
   
  На Pubu-bubu му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  а
  аа да сега видов погоре..ама како и да е нема потреба од грижи неможиш да забремениш толку лесно.почекај и види дали ќе ти дојде циклус за да бидеш помирна барем...
   
 12. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  хахахаах
  И тоа белото ти е бело прање, и нормално за секоја девојка.[/quote]
  :rofl:
   
 13. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  хахахахахахаххахахахх :rofl: :rofl:
   
 14. mima522203

  mima522203 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  dobro posto ne sum dobro educirana zatoa i pobarav pomos od tuka.. site prajme greski ne e taka?
   
 15. Somnitelno-Lice

  Somnitelno-Lice Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  248
  Не, само ти правиш :!:
   
 16. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.610
  Допаѓања:
  4.381
  Пол:
  Женски
  Убаво го прочита овој дел?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.