1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomooooooooooooooooshh

Дискусија во 'Канта' започната од Lezbo, 20 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lezbo

  Lezbo Нов член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Pomosh od site zenski clenovi.Sega imam si maka,ne znam sto da pravam.Pomosh na site.Mislam deka sum lezbejka,kako da otkrijam?Ne sakam da sum lez,help pls pls pls.
   
 2. Lucija26

  Lucija26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  zoshto mislish deka ti treba pomosh? i toa e del od zivotot.. kazi mi kolku godini imash :)
   
 3. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.591
  Допаѓања:
  23.313
  Пол:
  Женски
  Со ников што го имаш- не ми стои дека не сакаш да бидеш . :D
   
 4. Mygirl

  Mygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  849
  Се обложувам дека ова е некое машко што сака мајтап да си игра со нас :@
   
 5. Lezbo

  Lezbo Нов член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  15 sum i ne znaev kako da se registriram.Mislev deka ke naidam na razbiranje ovde,no gledam deka mi se smeete.
   
 6. Lezbo

  Lezbo Нов член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  I ne,ne sum masko ,da vi rascistam somnezi.
   
 7. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.370
  не можеш да видиш дали се смеам или плачам.

  А отвори три теми.

  Во едната си машко.

  Во другата лезбејка.

  Во третата не можам да проценам.

  Ај не туку се зезај со нас.

  Да сакаше помош ке разгледаше малку и ке наидеше на помош.

  Ако ти е досадно седни и играј супер марио додека размислуваш дали си машко или женско. ;)
   
 8. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  302
  а каква помош можат да ти пружат членките на форумов ако си лезбејка?!
   
 9. Lezbo

  Lezbo Нов член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Hm,ke pojasnes vo koja tema sum masko?
   
 10. Lezbo

  Lezbo Нов член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Pa,bilo kakva ne znam.
   
 11. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  И сега што да ти прајме ние ако си лезбејка??? Ај најдиси друга занимација за да си ја разбиеш досадата и да си го потполниш времето. КЛУЧ за темиве!
   
 12. aquafortune

  aquafortune Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  23
  Ќе и најдеме ЉУБОВНИК! :rofl:
   
 13. Lezbo

  Lezbo Нов член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  A jas na vas ljubovnica,picka vi materina lekomislena kucki sramete mi polo ocekuvaah poveke od vas.Site pametni maabeti so sum gi pravila se so maski,i bivsata mi.Vie ste nula,lezbejkite vladeat.
   
 14. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.996
  Допаѓања:
  4.855
  Пол:
  Женски
  можеби се надева дека тука има некоја лезбејка па да пробаат заедно или таа да и каже дали е

  :D :D :D
   
 15. Lezbo

  Lezbo Нов член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  Aj gonejte se.Ne ste u mojta psiha!
   
 16. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.996
  Допаѓања:
  4.855
  Пол:
  Женски
  а извини срце АКО ЛЕЗБЕЈКИТЕ ВЛАДЕАТ и ако знаеш дека си таква, зашто отвараш тема без потреба?
   
  На Juicy му/ѝ се допаѓа ова.
 17. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.591
  Допаѓања:
  23.313
  Пол:
  Женски
  Бан за Лезбо ! :devil:
  Итно ! :!:
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.933
  Допаѓања:
  66.084
  Пол:
  Женски
  :D :D :D :D E ме изнасмеа. Ајде доста со глупостиве. Ова е прибран и пристоен форум. На друго место мајтапи се.
   
 19. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Да не си нешто во смисол...СРЕДЕН РОД...?
  ццццц.....што стана со малдинава бе :lol: не знаат веке од досада што да прават.....па најдоа со нас на фемина да се зезаат....се кладам дека си МАШКО ;)
   
 20. TennisBabe

  TennisBabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  364
  хахахахаа боже што уште ке чујам? :D :D :D :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.