1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomoos!

Дискусија во 'Канта' започната од MaPetrusevska, 19 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MaPetrusevska

  MaPetrusevska Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  vaka jas eve 6 dena sum na dieta koja ja procitav od femina i jadam pomalku od toa sto go sodrzi dietata , tamu pisuvase deka za 5 dena se gubat 3-5kg a ja za 6 izgubiv samo 2 kg.. dali mislite deka treba da a prodolzam dietata ili ne nekoe iskustvo sonea se vika ''medicinksa dieta''.
   
 2. babaDara

  babaDara Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  622
  Пол:
  Женски
  МИСЛЕВ ДЕКА НЕКОЈА СТРАШНА ТРАГЕДИЈА СЕ СЛУЧИЛО. МИСЛАМ ДЕКА НЕМА ПОТРЕБА ДА СЕ ОТВОРА ЦЕЛА ЕДНА ТЕМА ЗА ВАКВО НЕШТО. ПОЗЗ

  НЕ ДА СЕ СФАТИ ЛИЧНО :)
   
 3. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.334
  ^ :!: Јас мислам да побараш совет во соодветна тема.

  Адмиииин, адмиииин... :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.