1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomos devojkii

Дискусија во 'Канта' започната од marijaz, 10 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  imam 14 godini.. razbiram deka sum vo pubertet no moeto lice ne e kako ,,sto treba,,.. mi treba vasa pomos imam akni i crnkii :/ a sakam da isceznat i sakam da imam sovrseno lice. dali moze da mi preporacate nesto!? mnogu proizvodi imam probano ne mi deluva nz sto da pravam veke a nekoi na moja vozrast imaat ubavo lice cisto :D mi treba vasa pomos!!!!!! fala odnapred :*
   
 2. dream.queen

  dream.queen Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2012
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Женски
  во категоријата лице имаш многу теми за акни и црнки лосиони домашни третмани итн. побарај и ќе најдеш нема потреба од нова тема
   
 3. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.537
  Чај од камилица да зоврие и над пареа ке стоиш едно дваесетина минути ,и така секој ден .
   
 4. Valenteen

  Valenteen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2012
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  65
  Разгледај во категоријата Лице , немаш потреба од отварање на нова тема .
   
 5. Morti27

  Morti27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  11
  До годините ти е.. :)
  Јас мислам дека ке ти се исчисти лицето со тек на време.. А тоа што другите имаат чисто лице не значи ништо , сепак е индивидуално..
  И мислам дека имаш вакви слични теми, побарај може ќе најдеш некое решение.
   
 6. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Во категоријава имаш многу корисни теми кои ќе ти помогнат да го решиш проблемот. Разгледај убаво пред да отвориш нова, дупла тема. Воедно во иднина пишувај на кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.