1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomos hitnooo!!

Дискусија во 'Канта' започната од qwerty16, 10 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. qwerty16

  qwerty16 Нов член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  So deckomi imavme ne zastiten odnos na 16 ti juni istata vecer posle 1 saat se napiv norlevo, mi dojde malce porano na 1 vi juli mi traese do 7 mi juli. 7 dena so deckomi imavme odnos na 7 mi so kondom a denta osejkav malce deka treba da mi dojde samo sto pocnavme na kondomot zabelezavme krv I dobro toa srekni radnosni sto mi dojde a sega citav nesto deka za vreme na trudnjaca ne site zeni ama nekoi isto taka imale menstruacija a bile bremeni sega ova me plasi malce :((((((
  DA NAPOMENAM NA 7 MI. Pred da mi dojde napravivme test I bese negativen
   
 2. Ruzica00

  Ruzica00 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2012
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  172
  Ццц, како да е малку темата Дали сум бремена, па уште и нови теми со исти прашања. Значи аман, ем таблета си пила, ем си добила.... ама не, може бремена си стварно, да не тропам јас глупости :?:
  Аааа и тест негативен :!:
  А нели е поефтин кондомот од таблетата ???
   
 3. MalaMedena

  MalaMedena Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  175
  ти дошло на 1ви, а на 7 пак ?? :o
  Си испила таблета,си направил тест и ти дошла менструацијата,како е можно да си трудна ??? :^)
   
 4. qwerty16

  qwerty16 Нов член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Na 7mi mi zavrshi
   
 5. lobenickaa97

  lobenickaa97 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  37
  ne si trudna be uzivajjj :lol:
   
 6. qwerty16

  qwerty16 Нов член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  A znqe nekoj kolku dena trae toa krvarenje I vo koj period se jauva od bremenosta
   
 7. SV1911

  SV1911 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2013
  Пораки:
  2.166
  Допаѓања:
  51.261
  Земи го упатството на Норлево и прочитај за несаканите последици. А за да бидеш сигурна дека не си бремена, посети гениколог.

  Нареден пат пред да отвориш нова тема, разлистај низ форумов, можеби веќе има таква. http://forum.femina.mk/seks/dali-sum-bremena-t424/
   
  На Lavander му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.