1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomos !

Дискусија во 'Канта' започната од sonce7, 7 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sonce7

  sonce7 Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  devojki ve molam dadete mi nekoja efikasna dieta ...imam 15 godini , a imam 70 kg visoka sum 1 70....sakam do 7 juni da oslabnam barem 10 kg ...ke moze pomos ,fala odnapred :*
   
 2. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  788
  dieti/

  Види само колку диети има :)
   
  На sonce7 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.